O firmie

WARSTAL A.M SPÓŁKA Z O.O. (dawniej WARSTAL A.M. KILIAN Sp. Jawna)

Informacja o przekształceniu – PDF

 

Prężnie odnajdujemy dla siebie miejsce na rynku handlu stalą, głównie dzięki dużej dywersyfikacji odbiorców i prężnie działającej logistyce. Skutecznie zaspakajamy potrzeby rzemieślników jak i dużych firm produkcyjnych i budowlanych. Duża liczba dostawców wyrobów hutniczych umożliwia nam konkurencyjność. Gęsta sieć klientów, oraz zróżnicowany tabor transportowy umożliwia nam bezzwłoczne realizowanie niemal każdego zamówienia.

DLACZEGO WARSTAL?

Firma WARSTAL z wielkim zaangażowaniem zdobywała cenne doświadczenie w branży stalowej na przestrzeni lat. W naszej pracy kładziemy nacisk na uczciwą, rzetelną współpracę oraz szybką i kompleksową obsługę. Grupa naszych wykwalifikowanych i doświadczonych handlowców z przyjemnością zrealizuje Państwa indywidualne zamówienia.

Nasze atuty to:

  • – doskonała znajomość branży poparta wieloletnim doświadczeniem,
  • – indywidualne warunki handlowe dostosowane do potrzeb klienta,
  • – własny transport,
  • – elastyczna polityka cenowa,
  • – wykwalifikowana kadra pracownicza,
  • – terminowość i solidność wykonania zlecenia,
  • – szerokie spektrum oferowanych produktów,
O firmie

Firma Warstal  jest dystrybutorem wyrobów hutniczych

Oferujemy szeroki zakres wyrobów ze stali węglowej i nierdzewnej na który składają się zarówno produkty polskich producentów stali, jak i produkty z importu. Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do bram, oraz materiały spawalnicze. Szeroki asortyment dostępny jest bezpośrednio z magazynu jak również na zamówienie w europejskich hutach. Naszą szczególną siłę stanowi zorientowany na klienta system sprzedaży oraz indywidualny serwis.

Usługi

Świadczone przez nas usługi serwisowe takie jak: cięcie stali, cięcie blacha na wymiar, docinanie, wiercenie, cięcie palnikiem umożliwiają dostosowanie materiału do indywidualnych potrzeb klienta.

Materiał wrażliwy na korozję składujemy jest w magazynie. Pozycje niedostępne ze składu dostarczamy w ciągu 48h. Dostawy realizujemy niezależnie od wielkości zamówienia.

Gdzie działamy?

Nasza hurtownia stali zapewnia obsługę Klientów w Warszawie i okolicy; Piaseczno, Grójec, Warka, Garwolin, Wilga, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Mińsk Mazowiecki, Pilawa, Kołbiel, Wołomin, Zielonka, Marki, Radzymin, Słupno, Jabłonno, Legionowo, Łomianki... 

Oferujemy szeroki zakres wyrobów ze stali, wyrobów hutniczych dostępny od ręki z magazynu oraz na zamówienie. Zapewniamy transport i doradztwo, a także rozsądne ceny.